W naszej ofercie

Dążymy do tego by zaspokoić wszystkie Wasze potrzeby. Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie:

Wybierz formę produktu by przefiltrować:

Artykuły

Zależy nam na tym by suplementacja była świadoma, dlatego redagujemy artykuły, które wyjaśnią terminologie oraz opowiedzą więcej o składnikach odżywczych.

Idunna sp. z o.o.

Gdańsk 89-890, ul. Jana Heweliusza 11/811
e-mail: kontaktidunna.pl

Formularz
kontaktowy

Nie miej oporów by wysłać do nas zapytanie korzystając z poniższego formularza.


  Akceptuję Politykę prywatności Serwisu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Serwis moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.

  Suplement diety

  Czym jest suplement diety?

  Suplementami diety nazywamy środki spożywcze, których zadaniem jest uzupełnianie niedoborów w diecieNie są to lekarstwa, więc nie stosujemy ich w walce z chorobami, zamiast leków. Nie znaczy to jednak, że powinno się bagatelizować suplementację, a wręcz przeciwnie – suplementy diety stosujemy po to, by wesprzeć organizm i uzupełnić braki cennych składników odżywczych.

  Suplementy diety to nie leki! Nie stosujemy ich w walce z chorobami.

  Nie od dziś wiadomo, że najcenniejsze dla naszego organizmu jest to, co dostarcza nam zdrowa, zbilansowana dieta. Niestety nasz tryb życia nie zawsze temu sprzyja i czasem potrzebne jest dodatkowe wsparcie. Właściwie dobrane i stosowane z głową suplementy diety nie tylko odżywią nasz organizm i pomogą zapobiegać skutkom niedoborów składników odżywczych, ale również korzystnie wpłyną na stan naszego zdrowia i pomogą zachować urodę na dłużej.

  Suplementować można witaminy , minerały, a także aminokwasykwasy tłuszczowebłonniklecytynę oraz wiele innych cennych składników, na których niedobory nasz organizm jest szczególnie narażony.

  Vademecum Idunna to seria krótkich wpisów w skrótowy sposób wyjaśniających pojęcia, z którymi przyjdzie Ci spotkać się w świecie suplementacji.
  Zachęcamy do zapoznania się z poruszanymi tematami, by świadomie i bezpiecznie dbać o swoje zdrowie i urodę.