W naszej ofercie

Dążymy do tego by zaspokoić wszystkie Wasze potrzeby. Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie:

Wybierz formę produktu by przefiltrować:

Artykuły

Zależy nam na tym by suplementacja była świadoma, dlatego redagujemy artykuły, które wyjaśnią terminologie oraz opowiedzą więcej o składnikach odżywczych.

Idunna sp. z o.o.

Gdańsk 89-890, ul. Jana Heweliusza 11/811
e-mail: kontaktidunna.pl

Formularz
kontaktowy

Nie miej oporów by wysłać do nas zapytanie korzystając z poniższego formularza.


  Akceptuję Politykę prywatności Serwisu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Serwis moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.

  Suplementy diety w płynie

  Dowiedz się jakie zalety mają suplementy w płynie. Dlaczego warto?

  Decyzja związana z wyborem sposobu suplementacji jest ważna nie tylko dla jej właściwego działania, ale także dla komfortu codziennego stosowania. Osoby, które dbają o swoje zdrowie i świadomie dobierają suplementację coraz częściej decydują się na suplementy w płynie, których przyswajalność jest wysoka, a codzienne zażywanie bardzo uproszczone. Marka Idunna, także oferuje swoim Klientom nutrikosmetyki w płynie. Co je wyróżnia i dlaczego warto na nie postawić?

  Płynne suplementy zyskują na popularności

  Prawidłowa dieta to oczywiście podstawa zdrowego stylu życia, ale obecnie trudno czerpać wszystkie składniki aktywne w odpowiednich dla potrzeb organizmu dawkach wyłącznie z pożywienia, dlatego coraz chętniej sięgamy po suplementację. Wybierając suplementy diety należy szczególnie kierować się ich jakością i składem – warto postawić na produkty jak najbardziej naturalne, w których do minimum zredukowano obecność substancji uzupełniających. Oczywiście istotna jest także forma takiego produktu, a tych na rynku jest sporo, gdyż do wyboru mamy między innymi suplementy diety w proszku, tabletkach i kapsułkach, a także suplementy w płynie. Zauważyć można, że płynne suplementy diety stają się coraz bardziej popularne, co wiąże się między innymi z wygodą ich zażywania.

  Suplementy w płynie a suplementy w proszku – różnice i podobieństwa

  Wiele osób, które decydują się na suplementację, zastanawia się, czy lepiej postawić na suplementy płynne czy suplementy proszku, a może na suplementy w tabletkach lub kapsułkach. Podstawowa różnica między tymi rozwiązaniami to oczywiście ich forma przyjęcia oraz komfort zażywania. W przypadku suplementu w płynie nie musimy obawiać się o właściwe proporcje produktu sypkiego i jego odpowiednie rozpuszczenie, gdyż konsystencja jest już gotowa, a dawkowanie bardzo wygodne – to znaczna przewaga nad specyfikami w proszku, których samodzielne odmierzanie dawek może być dla niektórych nie tylko problematyczne, ale również czasochłonne. Warto wiedzieć, że przyswajalność tego typu produktów niczym się nie różni, podobnie jak sposób ich działania czy efektywność, jednak komfort użytkowania w przypadku suplementów płynnych jest zdecydowanie większy. Płynne suplementy to również wygodne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z połykaniem tabletek lub kapsułek (a te niejednokrotnie miewają dość spore rozmiary). Trzeba również dodać, że suplementy w płynie nie posiadają w swoim składzie zbędnych substancji przeciwzbrylających czy wypełniających, które wielu producentów dodaje do swoich produktów z konieczności zachowania formy produktu. Tego typu forma przyjmowania suplementów jest również mniej obciążająca dla żołądka, a brak otoczek sprawia, że trawienie suplementu w formie płynnej jest po prostu szybsze.

  Suplementy płynne marki Idunna – co je wyróżnia?

  Zgodnie z tożsamością marki — Idunna oferuje swoim klientom możliwie najbardziej naturalne rozwiązania, czerpiąc inspirację z otaczającej nas natury. Wiemy doskonale, że najważniejsze są substancje aktywne, więc do naszych suplementów nie dodajemy zbędnych dodatków technologicznych. Produkty linii Idunna+ zawierają wiele cennych ekstraktów roślinnych takich jak skrzyp polny, wąkrota azjatycka czy pestki winogron uzupełnionych cenionymi witaminami i minerałami. Warto też wiedzieć, że nasze nutrikosmetyki, w przeciwieństwie do wielu suplementów obecnych dziś na rynku, nie są dosładzane cukrem oraz jego pochodnymi — powstają na bazie naturalnych soków owocowych, więc nie ma potrzeby ich sztucznego dosładzania. Płynne suplementy Idunna nie posiadają ponadto żadnych sztucznych aromatów, polepszaczy smaku czy barwników, co z pewnością docenią osoby dbające o swoje zdrowie i świadomie wybierające wysokiej jakości suplementację.

  Idunna a ekologia

  Inspirację czerpiemy z natury, także bardzo ważne jest dla nas w jakim stanie znajduje się otaczający nas świat. Nie bez znaczenia jest dla nas zatem kwestia ekologii, do której podchodzimy bardzo poważnie. Staramy się, aby wszystkie produkty w marce Idunna były jak najbardziej przyjazne środowisku. Dlatego zawsze będziemy pakować nasze nutrikosmetyki w opakowania, które są w jak największym stopniu podatne na recykling. Nasze szklane butelki są nie tylko świadectwem prestiżu, ale także troski o środowisko naturalne i głęboko wierzymy, że nawet takimi małymi decyzjami jesteśmy w stanie zmieniać świat na bardziej zielony.

  Powyższy artykuł nie stanowi zaleceń dietetycznych lub lekarskich Należy pamiętać, że przed rozpoczęciem suplementacji wskazany jest kontakt z lekarzem, farmaceutą lub dietetykiem. Suplementy nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Bardzo ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Celem suplementów jest uzupełnianie ewentualnych niedoborów w diecie. Nie należy stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych natychmiast należy przerwać stosowanie produktu.